18.01.2021 | Pojezdová dráha s pastorkem a ozubeným hřebenem

Pojezdová dráha s pastorkem a ozubeným hřebenem

Dráha se zdvihem 2,66 m může být, jako je tomu v tomto případě, poháněná motorem Fanuc Alpha iS12/4000, který je ovládán přímo integrovaným řízením pro sedmou osu Fanuc

Výhodou je, že programátor nemusí řešit synchronizaci se sedmou osou při programování jednotlivých pohybů a vše je vyřešeno interně.  Dráha je určena pro celkovou zátěž do 1 000 kg a dosahuje rychlosti vmax 3m/s a zrychlení amax 2m/s2.

Pojezdová dráha HIWIN perfektně spolupracuje s novým robotem Fanuc M-800iA/60 s užitečným zatížením až 60 kg, robustní konstrukcí a vysokou tuhostí, který je aktuálně nejpřesnějším modelem této značky. Ta je zajištěna hlavně prostřednictvím sekundárních enkodérů, které jsou instalovány na mechanice za převodovkami všech šesti os. Absolutní přesnost polohy je dále vylepšena proprietární funkcí iR Calibration Signature. Robot těchto parametrů vyžaduje dokonalou spolupráci s pojezdovou dráhou a klade vysoké nároky na přesnost polohování. Výsledkem je, že robot vykazuje vynikající výsledky v přesnosti lineární i kruhové dráhy. Fanuc M-800iA/60, stejně tak jako pojezdová dráha HIWIN, snižují nepřesnosti na minimum a napomáhají zlepšit například kvalitu laserového řezání, svařování nebo obecně procesů s velmi vysokou a rostoucí náročností na přesnost, zejména v automobilovém nebo leteckém průmyslu.

Zpět

 
 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory Cookie. zjistit více