09.05.2017 | Nabídka práce - KONSTRUKTÉR

Náplň:

Zpracování výkresové výrobní dokumentace dílů, sestav

Komunikace s dodavateli

Příprava podkladů pro manuály, montážní sestavy

Zpracování konceptů řešení poptávkového řízení

Požadavky:

  • VŠ / SŠ vzdělání
  • Praxe v oboru průmyslové automatizace výhodou
  • Znalost CAD systému SolidWorks
  • Flexibilitu
  • Spolehlivost
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Komunikativnost a tvůrčí přístup
  • Vysoká zodpovědnost a pracovní nasazení, samostatnost při řešení pracovních úkolů, loajalita k firmě
  • Obecný přehled v technice

Nabízíme:

  • Zajímavou práci při řešení projektů s nasazením moderních technologiích
  • Kvalitní pracovní prostředí
  • Možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst
  • Kurz Angličtiny
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní, mladý a přátelský kolektiv
  • Místo práce Brno
  • Dobré platové ohodnocení

Nástup možný dle dohody. V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici zašlete životopis na níže uvedený kontakt.

Kontakt:

Ing. Martin Kaván, +420 724 704 948, martin.kavan@hiwin.cz

HIWIN s r.o., Medkova 888/11, CZ 627 00 BRNO